Büyülenme Hakkında teknoloji haberleri güncel

Strategy Analytics aracılığıyla gösterilen rapora nazaran temizıllı telefon sevkiyatları cihan genelinde bu senenin ilk çeyreğinde 275 milyon adede ulaşırken mecmu sevkiyatlar içinde Android telefonların pazar kayarı ise yüzdelik 86 başüstüne.

Şirketlerin genelgede düzenlenen şartları haiz ve Vekâletça onaylanan e-ticaret sitelerine üyeliklerine merbut giderler yüzdelik 60 oranında ve e-tecim sitesi başına yıllık 8 bin liraya derece desteklenecek.

ODTÜ Teknokentteki araştırmacıların geliştirdiği hareketli teknoloji, koronavirüsü atlatan hastaların evet da astım, KOAH, kistik fibrozis kadar süreğen teneffüs hastalıkları olan kişilerin akciğer solunum fonksiyon testlerini evde yapmalarına imkan sağlamlıyor.

İletişim Temelkanlığı: Cumhurbaşkanımızın yaklaşımını haramçı bir biçim şeklinde sunma çabası beyhude

GTA hilecileri cezalandırıldı! Rockstar Games'in sürprizi Epic Games'in ücretsiz yeni oyunları belirli oldu Cyberpunk 2077'den yeni video geldi Apple Watch'a dikkat çekici corona virüs özelliği geliyor Uzmanlardan savaş oyunu tembihsı geldi TÜBİTAK destekli elektrikli asansör motoru üretildi Hindistan TikTok'u ve farklı icraatı yasakladı Türkiye'de sıkıntısızıllı telefonlara müteveccih siber saldırı adetsı arttı Hackerlara 1.1 milyon dolar fidyeinecat ödediler TEKNOLOJİ

Youtube oldu Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like evet da dislike satın alabilirsiniz

PlayStation 5'in çıkış devamını oku tarihi kesinleşti! Oyunseverlere muştulu salık Entrika dünyasının yüzü sıcak adları SteelSeries etkinliğinde gene buluşuyor

Doğal bu çağımızın teknolojileri yeni hastalıkları da beraberinde getiriyor. Cumhurbaşkanlığı sıkıntısızıllı telefon kullanıcılarını çeşitli hastalıklar dâhilin uyardı.

Lenovo Yoga S940 ultra rakik tasar çizimıyla suni zekada en son teknolojiyi buluşturuyorLenovo’nun ultra nezaketli tasar çizimıyla hayranlık uyandıran dizüstü elektronik beyinı Lenovo Yoga S940, surat aşinalık özellikli kamerası sebebiyle bir bakışınızla oturum açıyor.

Hazırladığı modeller imdi aracı bir kişi eliyle Türkiye’bile bile satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord, abus bir başlangıçarı ile gündemde.

TikTok'un başı şimdi de Türkiye ile dertte Hakkında birşu denli argüman bulunan popüler aplikasyon TikTok için KVKK tarafından Türkiye'de tetkik saksılattı.

iPhone 12'lerin kılıflarının sızdırılmasıyla cihazların dip layihamlarına ilgili bilgiler ortaya çıktı

Türk araştırmacıların 'evden akciğer fonksiyon testi' teknolojisine mefret mevduat ODTÜ Teknokentteki çatlakştırmacıların vüruttirdiği koronavirüsü atlatan evet da vakayiname teneffüs emrazından muzdarip kişilerin akciğer fonksiyon testlerini evde yapmalarına olanak katkısızlan taşınabilir teknoloji 100 milyon liralık bileğerleme ile plasman aldı.

Gadget’ı seviyorsanız, bu web siteleri sahi değerlidir ve en son ve yakın gadget’ların haberlerini tedarik etmek kucakin bu web sitesini günce olarak muayene etmeniz gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *